DIGITÁLIS TARTALMAK, TANESZKÖZÖK GYAKORLATI HASZNÁLATA

Az informatika szakkör tervezésénél és előkészítésénél elsődleges szempont volt, hogy minél szélesebb tanulói kört vonjunk be, valamint, hogy olyan témakört válasszunk, amelyet a diákok hasznosítani tudnak a tanulmányaik során. Az iskola 4-8. osztályos tanulói lettek bevonva a foglalkozásokba, megosztva a 90 percet 2 részre, egyik részében az egyik csoport, a másikban a következő csoport vett részt. Témakörként prezentációkészítés lett kiválasztva a PowerPoint program segítségével. Megismerkedtünk a bemutató készítésének első lépéseivel, a diaelemekkel, a képek és grafikus objektumok, a táblázatok és a diagramok beillesztésével, valamint saját bemutató létrehozásával.

A foglalkozások a tervezetnek megfelelően lettek megtartva, eredményesen jó hangulatban zajlottak.

A kitűzött célok megvalósultak.

NYÍRLÖVŐ-DIGITÁLIS TARTALMAK1 NYÍRLÖVŐ-DIGITÁLIS TARTALMAK2 NYÍRLÖVŐ-DIGITÁLIS TARTALMAK3 NYÍRLÖVŐ-DIGITÁLIS TARTALMAK4 NYÍRLÖVŐ-DIGITÁLIS TARTALMAK5 NYÍRLÖVŐ-DIGITÁLIS TARTALMAK6