EGÉSZSÉGNAP: BOOT CAMP

Eddz az életedért!

2015. június elsején Pálos Attila és Nagy Dániel edzők eljöttek az iskolánkba. Ismertették a BOOT CAMP edzés lényegét, amely az amerikai tengerészgyalogság erőnléti és kiképzési módszereit tette a hétköznapi emberek számára elérhetővé. Célja, hogy rövid időn belül eredményt érjenek el. A mindennapi sportolás fontosságára hívta fel a gyerekek és felnőttek figyelmét. Ezt követően tréninget tartottak először az alsósoknak, majd felső tagozatosoknak. Rövid bemelegítés (futás, kar-,lábgyakorlat) után csapatokban versenyeztek tanulóink. Érdekes feladatokat végeztek , fegyelmezetten együttműködtek az edzőkkel.A tréning után a gyerekek elfáradtak , de örömükre szolgált, hogy megismerték ezt az edzés formát. Az edzők pozitív véleményt mondtak a gyermekek munkájáról.

Gyerekek véleménye:

Zsell Levente, 4. osztályos tanuló: „Jól elfáradtunk, de szívesen végeztük a feladatokat.”

Macinkó Attila, 3. osztályos tanuló: „Jó hangulatban telt ez a nap. Máskor is ilyenre számítok.”

Lövei Ádám, 8 osztályos tanuló:„Felkeltette érdeklődésemet BOOT CAMP edzés iránt.”