KÖZÖSSÉGI RENDEZVÉNY: Children of Distance és Szabyest

1. 05.19-én a Nyírlövői Tagiskola tanulóinak különleges élményben volt része.

Sztárvendégek érkeztek, akiket a gyerekek nagy izgalommal vártak. Az idő kegyes volt hozzánk és verőfényes napsütésben kezdett az első vendég: Szabyest! Fergeteges hangulatot teremtett, a gyerekek együtt énekelték vele a dalokat.

A forró hangulatú dalok után a Children of Distance csapata lépett a színpadra. Több ismert számukat énekelték végig a diákok. Lelkesen tapsolt, táncolt a közönség.

A rendezvényen 100 gyerek- közöttük gesztoriskolánk tanulói-, 8 pedagógus és 53 szülő vett részt, mindannyian nagyon jól érezték magukat!

A diákok örültek, hogy az ismert sztárokat élőben láthatják, hallhatják.

A koncertek után autogramosztás és közös fényképek készítése következett.

Maradandó élmény volt gyerekek és felnőttek számára egyaránt!

Köszönjük szépen!!

Izsóné Gulyás Éva

Maklári Csenge 5. o: „Nagyon tetszett a koncert, mert szeretem ezeket a számokat! Kaptam autogramot, képet és beszélgethettem a kedvenceimmel.”

Ovtus Beatrix 5.o: „ A koncerten nagyon jól éreztem magam, mert találkozhattam a kedvenc zenekarommal:”

Kovács Barbara 8.o: „ Régóta kedvelem mindkét előadót, élmény volt találkozni velük! „

Nyirlovo_Kozossegi_ 1.jpg Nyirlovo_Kozossegi_ 2.jpg Nyirlovo_Kozossegi_ 3.jpg Nyirlovo_Kozossegi_ 4.jpg Nyirlovo_Kozossegi_ 5.jpg Nyirlovo_Kozossegi_6. jpg Nyirlovo_Kozossegi_7.jpg Nyirlovo_Kozossegi_8.jpg